Sesja narzeczeńska

 

Sesja narzeczeńska Agnieszki oraz Jakuba była prezentem oraz wielką tajemnicą dla samej Agnieszki.

Całość rozpoczęliśmy jeszcze przed wschodem słońca i  mimo dość wczesnej porze Kuba zdecydował, że zaczniemy sesję na Cyplu Rewskim, który jest rewelacyjnym miejscem w zatoce puckiej.

O tej porze na plaży nie było niego a chód poranka, nie przeszkodził im w wykonaniu pięknych zdjęć na sesji. Jak widać na zdjęciach, dość szybko zastało nas pomarańczowe wschodzące słońce więc przenieśliśmy się szybciutko nad jezioro dokończyć sesję.

Całość można oglądać poniżej. I przy okazji w kilku zdaniach odpowiedzieć na kilka częstych pytań odnośnie sesji narzeczeńskich/partnerskich.

 

Czas trwania sesji narzeczeńskiej.

Czas trwania sesji narzeczeńskiej zależy od wielu czynników, takich jak miejsce sesji, ilość przemieszczania się, ilość zamierzonych ujęć oraz preferencje narzeczonych i fotografa.

Zazwyczaj trwa ona od 1 do 3 godzin, zależy to od wbranego pakietu.
W ciągu tego czasu fotograf może uchwycić różne momenty i emocje narzeczonych, w różnych sceneriach i pozycjach.

Ważne, by narzeczeni czuli się swobodnie i komfortowo podczas sesji, dlatego też fotograf zazwyczaj proponuje kilka przerw na odpoczynek i przemianę stroju.

Warto też wspomnieć, że czas trwania sesji narzeczeńskiej może być skrócony lub wydłużony w zależności od preferencji i potrzeb narzeczonych oraz fotografa.

Kiedy wykonujemy sesję narzeczeńską?

Sesja narzeczeńska jest wykonywana przed ślubem, zwykle od kilku miesięcy do roku przed terminem ceremonii. Jest to idealny moment na uchwycenie tej miłości na zdjęciach. Daje to także czas na wykonanie odpowiedniej ilości zdjęć i ich dokładne przygotowanie przed ślubem. Data sesji narzeczeńskiej jest ustalana indywidualnie z fotografem i narzeczonymi, biorąc pod uwagę ich preferencje i możliwości terminowe.

 

Czemu sesja narzeczeńska?

Sesja narzeczeńska to sesja zdjęciowa, która jest robiona przed ślubem. Celem tej jest uchwycenie pięknych i romantycznych chwil między narzeczonymi, które mogą być wykorzystane jako pamiątki z tego ważnego okresu ich życia. Sesja narzeczeńska może odbywać się w różnych miejscach, takich jak plaża, park, miasto lub specjalnie zaaranżowane studio fotograficzne. W sesji mogą brać udział nie tylko narzeczeni lub również ich bliscy i przyjaciele. Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej często służą jako inspiracja do wyboru motywu przewodniego lub dekoracji na ślubie.

 

Chcesz się dowiedzieć jak wygląda przykładowa sesja narzeczeńska w większym gonie niż 1+1?
Zobacz tutaj.